Southeast Ohio Baseball

Coaches’ All-District Team

DIVISIONS 1 & 2

First Team

Ryan Scott, Hillsboro

Cameron DeBord, Unioto

Connor Bucher, Miami Trace

Drew Seymour, Chillicothe

Evan Gandee, Warren

Ty Broermann, Jackson

Holden Blankenship, Jackson

Peyton Gail, Athens

Josh Gilmore, Miami Trace

Kurt Taylor, Warren

Carson DeBord, Unioto

Derek Eblin, Waverly

Ethan Hyme, Fairfield Union

Adam Coil, Marietta

Evan Justice, Circleville

Titus Lotz, Washington Court House

Braylen Baker, Logan Elm

Zane Loveday, Gallipolis

Nate Johnson, Sheridan

Alex Boles, Waverly

Bryson Brown, Jackson

Brayden Osborne, Miami Trace

Second Team

Tanner Warner, Hillsboro

Henry Pierce, Logan

Jesse Gillenwater, Sheridan

Chris Brison, Sheridan

Drew Bragg, Jackson

Mason Ratcliff, McClain

Seth Dennis, Warren

Hunter McBee, Miami Trace

Isaac Kuhn, Jackson

Nate Metzger, New Lexington

A.J. Dallmayer, Washington Court House

Caden Sheridan, Sheridan

Caeleb McGraw, Jackson

Derrick Welsh, Athens

Zack Bartoe, Vinton County

Hunter Green, Hillsboro

Josh Tipton, Fairfield Union

Max Brooks, Circleville

Micah Geise, Unioto

Honorable Mention

Blake Elliott, New Lexington

David Evans, Logan Elm

Owen Morgan, Fairfield Union

Mikey Vandagriff, Circleville

Ethan Malone, Sheridan

Shaun Pletcher, New Lexington

Tyler Talbot, Sheridan

Weston Roop, Waverly

Karson Runk, Washington Court House

Landyn Patterson, Unioto

Nathan Hoffman, Fairfield Union

Owen Angle, Logan

Special Mention

Theodore Dennis, Logan

Jordan Hawk, Logan

Jake Bell, Circleville

Wyatt Allison, Circleville

Gavin Rowland, Fairfield Union

Dewey Daily, Unioto

Caleb Eplin, Logan Elm

Gabe Chalfin, Logan Elm

Ben Flanders, Waverly

Haydn Shanks, Waverly

Trent Johnson, Gallipolis

Colton Roe, Gallipolis

Shaun Pletcher, New Lexington

Blake Elliott, New Lexington

Scott Reynolds, Warren

Dalton Higgins, Warren

Josh Martin, Marietta

Mark Duckworth, Marietta

Boston Kuhn, Jackson

Logan Camp, Jackson

Luke Henry, Miami Trace

Dylan Bernaard, Miami Trace

Will Matters, Athens

Will Ginder, Athens

DIVISION 3

First Team

Elijah Vogelsong-Lewis, Minford

Cameron Deere, Ironton

Matthew Risner, Minford

Eric Green, Wheelersburg

Daewin Spence, Portsmouth

Gavin Hunt, Fairland

Jon Wylie, Ironton

Luke Howard, Portsmouth West

Ethan Ison, Wheelersburg

Luke Blackburn, Westfall

Ben Nichols, Zane Trace

Seth Meade, North Adams

Titan Williams, Westfall

Chase Smaltz, Lynchburg-Clay

Colton Vaughn, Eastern Brown

Tait Matney, Coal Grove

Easton Lansing, Piketon

Nick VanKeuren, Rock Hill

Adam Crank, Minford

Dakota Secrest, Northwest

Nate Throckmorton, Adena

Rylan Sams, Oak Hill

Cole Freeman, Ironton

Dacoda Chapman, Fairland

Tyler Duncan, Portsmouth

Brock Eggers, Wellston

Luke Bradford, Portsmouth West

Second Team

Kyle, Howell, Ironton

Noah Martin Minford

Peyton Weiss, Westfall

Travis Grim, Chesapeake

Tyler Sammons, Fairland

Caleb Hazelbaker, Portsmouth West

Jacob Smeeks, Belpre

Jarrett Garrison, Adena

Alex Rogers, Fairland

Cade Meade, North Adams

Dillon McDonald, Adena

Jacob Sloan, Ironton

Levi Lawson, South Point

Michael Duncan, Portsmouth

Xander Keaton, Coal Grove

Blake Trevathan, Fairland

Cooper Cummings, Fairland

Cooper McKenzie, Wheelersburg

Drew Roe, Portsmouth

Jeremiah Frisby, Wellston

Trevor Kleinman, Ironton

Tyler Brammer, Rock Hill

Jacob Phillips, Alexander

Trey Lewis, Nelsonville-York

Patrick Meddock, Lynchburg-Clay

Zach Ward, Portsmouth

Aodhan Queen, Minford

Elias Robson, Wheelersburg

Ethan Sprankle, Crooksville

Flint Barger, Oak Hill

R.J. Taylor, North Adams

Wyatt Hoover, Meigs

Zac Cline, South Point

Dylan Cox, Belpre

Ethan Tracy, Eastern Brown

Grant Wheeler, Minford

Johnny Burton, Piketon

Roger Woodruff, Piketon

Honorable Mention

Kadin Mount, Crooksville

Kaleb Seals, Northwest

Orville Tackett, Northwest

Andres Vargas, Eastern Brown

Caden Sparks, Crooksville

Evan Wells, Belpre

Matthew Bayne, Belpre

Special Mention

Ryan Ashley, Ironton

Adam Marcum, Fairland

Brayden Friend, Rock Hill

Hayden Harper, Rock Hill

Brendan Dillon, South Point

Hunter McCallister, South Point

Thomas Sentz, Chesapeake

Ethan Sprankle, Crooksville

Chase Barber, River Valley

Alex Euton, River Valley

Case Dyer, Wheelersburg

D.J. Horton, Wheelersburg

Evan Whitt, Portsmouth West

Steven Sadler, Portsmouth West

Hayden Yerardi, Portsmouth

Christian Keys, Portsmouth

Jerrod Tackett, Piketon

Brody Fuller, Piketon

Isaac York, Alexander

John Hobbs, Alexander

Kazane Akimoto, Northwest

DIVISION 4

First Team

Clay Cottle, Portsmouth Clay

Matthew Blanchard, Meigs Eastern

Brock Blanton, Paint Valley

Dax Estep, Paint Valley

George Arnett, Lucasville Valley

Jude Huffman, Waterford

Kyle Reaves, Manchester

Will Wickline, Southern

Braden Webb, Symmes Valley

Gavin Free, Huntington Ross

Logan Clemmons, Beaver Eastern

Billy Jones, South Webster

Jackson Rowe, St. Joseph

Robert Martin, South Webster

Andrew Andronis, Lucasville Valley

Luken Roades, Whiteoak

Shaden Malone, Portsmouth Clay

Carter Nickel, Lucasville Valley

Devin Renfroe, Symmes Valley

Landon Barnett, Whiteoak

Trent Mettler, Paint Valley

Second Team

Logan Bell, Manchester

Wyatt Collins, Leesburg Fairfield

Michael Mahlmeister, St. Joseph

Breckon Williams, Lucasville Valley

D.J. Crocker, Huntington Ross

Emery Woods, Huntington Ross

Tabor Lackey, Trimble

Caden Brammer, Symmes Valley

Jacob Huffman, Waterford

Ryan Laudermilt, Southern

Braylon Leach, Huntington Ross

Conner Ridenour, Meigs Eastern

Ethan Rase, Sciotoville East

Ian Griffith, Whiteoak

Trae Zimmerman, South Webster

A.J. Littreal, Symmes Valley

Andrew Small, South Gallia

Blake Stuntebeck, St. Joseph

Braden Miller, Waterford

Cade Miller, Leesburg Fairfield

Jaden Jessee, Portsmouth Clay

Jimmy Mahlmeister, St. Joseph

Kyle Winston, Sciotoville East

Levi Best, Symmes Valley

Zane Porter, Peebles

Levi Niece, Symmes Valley

Honorable Mention

Arrow Drummer, Southern

Chase Morrow, Lucasville Valley

Cole Miller, Waterford

Jackson Poole, Manchester

Jacob Morgan, Leesburg Fairfield

Lance Stewart, Southern

Easton Wesley, Peebles

Special Mention

J.C. Damron, St. Joseph

Max Weber, St. Joseph

Colton Shriver, Waterford

Cameron Justice, Seciotoville East

Landehn Pernell, Sciotoville East

Blayton Cox, Miller

Evan Woods, Portsmouth Clay

Aidan Andrew, South Webster

Devin Wiley, Lucasville Valley

Blake Wood, Lucasville Valley

Devlen Spradlin, Paint Valley

Jaxon Mabe, South Gallia

Wyatt Cluxton, Peebles

Connor Myers, Peebles

Trending Recipe Videos


Recommended for you

Trending Recipe Videos

Load comments